O Pracowni

Pracownia Empatyczna to miejsce wymiany doświadczeń komunikacyjnych i empatycznych, wirtualna przestrzeń warsztatowo-szkoleniowa i, a może przede wszystkim, miejsce sprzyjające rozwojowi osobistemu”. Bardzo chcę, żeby tak się stało. Założyłam ją z potrzeby mojego serca, chęci wymiany – dzielenia się i brania.

Zbierając doświadczenia z tego, co do tej pory udało mi się zrobić, przyglądając się i przysłuchując różnym potrzebom – innych osób oraz moim, przygotowałam ofertę warsztatów dla dorosłych, dzieci i młodzieży (Akademia Żyrafy), spotkań indywidualnych i rodzinnych wyjść do lasu. Zapraszam Ciebie do zapoznania się z ich opisami.

Nazywam się Agata Pryśko-Olszak. Jestem trenerką komunikacji empatycznej (ukończyłam Szkołę Trenerów komunikacji opartej na Empatii, prowadzoną przez Dojrzewalnię Róż) oraz trenerką metody osiągania celów Metoda Biegun, autorstwa Marka Kamińskiego. Prowadzę warsztaty komunikacyjne z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi. Jestem również wieloletnim pedagogiem oraz przyszłym psychlogiem. Przez kilka lat współtworzyłam pierwszą w Trójmieście szkołę funkcjonującą w oparciu o Porozumienie bez Przemocy, Żyrafią Osadę Empatyczną Szkołę Domową.
Z Porozumieniem bez Przemocy po raz pierwszy spotkałam się ponad dziesięć lat temu, uczestnicząc w warsztacie „Mediacja metodą Porozumienia bez Przemocy”, prowadzonym przez Liv Larsson – od tamtego czasu rozwijam moje osobiste umiejętności komunikacji empatycznej oraz umiejętności trenerskie. Ukończyłam m.in. szkolenie z zakresu mediacji (Certyfikat Dyplomowanego Mediatora nr 10/10/2012), Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w ujęciu integralnym oraz szkolenia pogłębiające z zakresu komunikacji empatycznej.
W mojej pracy wykorzystuję integralne i całościowe podejście do drugiego człowieka. Kierując się otwartością, szacunkiem i uważnością, stwarzam warunki, w których możemy poczuć się bezpiecznie i pewnie.

Zapraszam Ciebie do mojej Pracowni.