Do!lasu

Łącząc wszystko to, co jest mi bliskie – komunikację empatyczną i kontakt z naturą, a także inspirując się książką pt. „Nie ma złej pogody na spacer”, zapraszam Was Do!lasu.

W ramach tej inicjatywy, możemy umówić się na:

  • Rodzinne wyjścia Do!lasu, organizowane raz w miesiącu na terenie Trójmiasta – „Jest to propozycja dla Małych i Dużych – dzieci z rodzicami i rodziców z dziećmi. Pochodzimy, pooddychamy świeżym powietrzem, może trochę się pobrudzimy, albo pozwolimy innym się pobrudzić i porozmawiamy o tym, dlaczego warto obserwować nie tylko przyrodę”.
  • Spacery empatyczne, połączone z warsztatem w terenie – propozycja dla wszystkich z Was, którzy są zainteresowani kontaktem z otaczającą nas przyrodą, kontaktem z drugim człowiekiem oraz kontaktem z samą, samym sobą. Podczas spaceru w wybrane wcześniej miejsce, będziecie mieli okazję poobserwować siebie w terenie, o którym często zapominamy w codziennym pędzie oraz poczuć… spokój. Na miejscu może odbyć się warsztat z obszaru komunikacji empatycznej.
  • Zajęcia leśne dla grup dzieci i młodzieży, podczas których pokażę uczestnikom, co mogą spotkać w lesie, co mogą w nim robić i jak odpoczywać. „Przyroda – wzniosła, surowa, piękna – oferuje coś, czego brakuje ulicom, ogrodzonym osiedlom i grom komputerowym. Przyroda pokazuje młodym ludziom coś większego od nich samych; środowisko, gdzie mogą z łatwością kontemplować nieskończoność i wieczność”. Richard Louv, Ostatnie dziecko lasu.

Jeśli zainteresowała Ciebie któraś z propozycji lub chciał(a)byś tak po prostu spotkać się ze mną w lesie, napisz do mnie 🙂